Menu Zamknij

Jak przygotować samochód do złomowania

Jak przygotować samochód do złomowania

Jak przygotować samochód do złomowania? To nie jest takie trudne. Naszym głównym celem jest to żeby działać szybko i bez zbędnej zwłoki. Ponieważ czas to 💰 warto dobrze przygotować samochód do tego aby transakcja przebiegła bezproblemowo. Toto kilka najważniejszych punków, które należy wziąć pod uwagę chcą przekazać nam swój 🚗.

  1. Przygotuj wszystkie dokumenty potrzebne dokumenty, to bardzo ważne w zależności od tego czy sprzedajesz nam samochód czy będziemy go dla ciebie złomować będą one różne dlatego zapytaj naszego pracownika jakie dokumenty masz mieć przy sobie.
  2. Wyciągnij z samochodu rzeczy  które są Ci potrzebne, które chcesz sobie zostawić. Sprawdź podłokietnik, bagażnik zajrzy do schowków i pod fotele. Możesz nam wierzyć że już nie raz klienci chcieli odzyskać swoje rzeczy z samochodu, a było to już nie możliwe, dlatego dobrze sprawdź swój samochód aby uniknąć niepotrzebnych sytuacji.
  3. Miej przy sobie naładowany telefon jeśli czekasz na naszego pracownika to ważne aby móc mieć z nim kontakt, może on dzwonić że już jest na miejscu albo może poprosić o wskazówki jak dojechać. Bądź z nami w stałym kontakcie.
  4. Jeśli to możliwe przestaw samochód tak aby ułatwić wciągniecie na lawetę. Przeważnie jeśli samochód jest jezdny to jest wciągany na lawetę przodem. Zadbaj o to aby samochód nie był zastawiony, a dostęp do niego był w miarę prosty. To znacznie ułatwia pracę. Ty i my możemy zaoszczędzić czas a co za tym idzie pieniądze.

Jeśli zastosujesz te wszystkie wskazówki to tego artykułu Jak przygotować samochód do złomowania? to nasza transakcja powinna przebiec bez problemu.

Jeśli masz jakieś pytanie bądź możemy w czymś pomóc skontaktuj się z nami:

📞 511 819 409 
📧 pawelczesci@o2.pl

Możesz również wypełnić formularz kontaktowy na naszej stornie:

Kontakt

Call Now Button