Menu Zamknij

Złomowanie aut

Oferowane przez naszą firmę złomowanie aut, dotyczy pojazdów mechanicznych, które brały czynny udział z kolizji lub wypadku drogowym. Tego typu samochody często posiadają bardzo poważne uszkodzenia. Związane są one nie tylko z częściami zewnętrznymi, ale również z silnikiem czy podzespołami elektrycznymi. W przypadku, gdy koszt naprawy przekracza wartość danego pojazdu mechanicznego, jedynym, opłacalnym dla jego właściciela rozwiązaniem, jest kasacja samochodu. 

Samodzielne załatwienie wszystkich formalności, związanych z tym procesem, wymaga zaangażowania dużej ilości czasu i energii. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów, stworzyliśmy ofertę, którą jest złomowanie pojazdów mechanicznych, jak również bezpłatna wycena samochodów czy skup aut Śląsk. W ramach świadczonych przez nas usług, można w prosty i szybki sposób pozbyć się uszkodzonego samochodu, bez potrzeby samodzielnego odstawiania go na złomowisko. 

Proponowane przez nas złomowanie aut jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą inwestować własnych środków finansowych w samodzielne przekazywanie uszkodzonego pojazdu do stacji demontażu lub punktu zbierania aut do kasacji.

Szybkie i sprawne złomowanie aut,
dedykowane osobom zamieszkującym aglomerację śląską i okolic!

Możesz liczyć na naszą pomoc

Kiedy samochód nie nadaje się do dalszego użytkowania ze względu na stan techniczny, rocznik albo uszkodzenia, których nie opłaca się naprawiać, warto skorzystać z usług złomowania pojazdów.
Nie warto odkładać decyzji na później i czekać, bo czas to pieniądz, a im środek transportu dłużej stoi w garażu, tym coraz bardziej spada jego wartość.

Odbieramy od Państwa auta, nie pobierając opłat za transport własną lawetą, a także oferujemy korzystne ceny za naszą usługę.

Jak przygotować samochód do złomowania

Złomowanie aut – prosty sposób na pozbycie się uszkodzonego pojazdu

W ramach prowadzonej przez nas działalności, skupujemy przestarzałe, zepsute lub uszkodzone samochody. Oferujemy kompleksowe usługi kasacji pojazdów, w ramach których wykonujemy także takie działania jak darmowa wycena aut. Dzięki temu osoby dysponujące pojazdami, które nie zostały całkowicie zdewastowane, mogą liczyć na otrzymanie wyższej kwoty ich skupu. Każdy klient, który zdecyduje się na powierzenie nam złomowania swojego auta, nie musi organizować we własnym zakresie jego transportu. Jesteśmy w stanie dotrzeć w wyznaczone przez daną osobę miejsce, aby odebrać uszkodzony pojazd mechaniczny i załadować go na lawetę. Proponowane przez nas szybkie i bezproblemowe złomowanie aut, obejmuje aglomerację śląską i okolice. Bez trudu docieramy pod wskazany przez klienta adres w ustalonym i potwierdzonym wcześniej terminie. Dzięki temu złomowanie auta nie koliduje z obowiązkami zawodowymi czy życiem prywatnym danego klienta. Sprawnie przeprowadzone przez naszą firmę złomowanie aut Śląsk jest najkorzystniejszym sposobem na pozbycie się uszkodzonego pojazdu mechanicznego.

Złomowanie aut – prosty sposób na pozbycie się uszkodzonego pojazdu

Osoby, które są właścicielami uszkodzonych lub niesprawnych pojazdów mechanicznych, mogą skorzystać także z dodatkowych usług, oferowanych przez naszą firmę. Prowadzony przez nas skup aut, jak również ich kasacja, mogą wiązać się także ze zwrotem OC z zawartego wcześniej ubezpieczenia. Zespół wykwalifikowanych pracowników, zatrudnionych w naszej firmie, jest w stanie doradzić odpowiednio w tym zakresie, każdej osobie zainteresowanej tego typu rozwiązaniem. Udzielone przez nas porady to cenne wskazówki, dzięki którym można ustalić, z jakim wnioskiem wystąpić do konkretnego ubezpieczyciela. W rezultacie tych działań, właściciel pojazdu przeznaczonego do kasacji, może otrzymać zwrot należnych mu składek z tytułu zawartej wcześniej polisy OC i AC. Zróżnicowana oferta naszej firmy, która obejmuje między innymi skup aut Śląsk i okolice, sprzedaż części samochodowych, jak również ich złomowanie, dotyczy nie tylko klientów indywidualnych, ale również  biznesowych. Zajmujemy się także złomowaniem aut, które należały wcześniej do floty pojazdów, wykorzystywanych przez różne przedsiębiorstwa.

Jak zamienić samochód na żywą gotówkę. 

Wystarczy wykonać trzy kroki i zobacz jakie to proste.

Zadzwoń
5111 819 409

Zadzwoń, przedstaw sprawę naszemu pracownikowi i umów się na odbiór twojego pojazdu

Przekaż
kluczyki

Podpisz umowę z naszym pracownikiem i przekaz kluczyki

Odbierz
gotówkę

Ciesz się dodatkowymi pieniędzmi, i wydaj je na wymarzony cel

    Call Now Button